Old Vampire Stories
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Old Vampire Stories

Tell me your story and i will love you...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Rose for corpse

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Drraco

Drraco


Mesaje : 25
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 10:49 pm

Sed in fund in iarba plina de picaturi de sange provenite de la mine ... ma uram ca inca exist ,dar ce sa fac .
Imi ridic privirea spre cerul negru asteptand sa ploua.Vroiam ca cerul sa planga din nou pentru mine ...
Sus In jos
Misaki.

Misaki.


Mesaje : 161
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 10:55 pm

Se plimba usor prin gradina, privind in jurul sau, observand vremea perfecta.
"fara soare...cel mai bine" gandi, observand o persoana intinsa. Decise sa se apropie, privindu'l indiferenta.
"incearca sa moara...?"
Sus In jos
Drraco

Drraco


Mesaje : 25
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 10:58 pm

O privesc pe tipa intorcandu-mi privirea si privind-o insistent.
Liniste si apoi o adiere de vand .
-Ce doresti?spun eu incepand sa imi ling mana un pic nervos.
Sus In jos
Misaki.

Misaki.


Mesaje : 161
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 11:00 pm

-absolut nimic, par ca as avea nevoie de ceva de la tine...? eventual sange, but...sunt pretentioasa, si tocmai ce am terminat de servit "pranzul", sopti rece, privindu'l in acelasi mod, in timp ce se aseza in genunchi pe iarba.
Sus In jos
Ren

Ren


Mesaje : 143
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 11:13 pm

Se plimba pe alee tinand mainile in buzunar si ochii aproape inchisi . Simtea acel miros de venirea ploii , combinat cu mirosul sangelui . Inghiti in sec dar inainta fara sa bage in seama .
Sus In jos
Drraco

Drraco


Mesaje : 25
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 11:20 pm

-Uhm...spun eu in timp ce continui sa ma "spal" de sange .
Privesc oarecum pierdut in iarba dupa ce terminam de curatat mana .
Sus In jos
Misaki.

Misaki.


Mesaje : 161
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 11:23 pm

Isi inchise pentru cateva clipe ochii, pastrand tacerea placuta, relaxandu'se. Si deschise, oftand scurt.
"nimic interesant..."
Sus In jos
Ren

Ren


Mesaje : 143
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 11:25 pm

Auzi cateva voci si curios cum era dori sa vada ce se intampla . Se apropie de acel loc si observa doua persoane . Era pitit in spatele unui copac nedorind sa ii fie aflata prezenta .
Sus In jos
Claudia

Claudia


Mesaje : 82
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeVin Ian 08, 2010 11:35 pm

Stateam de ceva vreme pe acea canapea din lemn , citind din cand in cand dintr-o carte .
Sus In jos
Drraco

Drraco


Mesaje : 25
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 12:53 pm

Privesc pe langa mine si simt o alta prezenta .
Imi deschid usor gura si zic:
-Ren...iesi la iveala , tie frica de noi?
Sus In jos
Ren

Ren


Mesaje : 143
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 1:00 pm

Cand isi auzi numele parca bataile inimii ii se oprisera .
"Stie .,. ca sunt aici ? " gandi , aproband din cap si facand un pas in fata , iesind la iveala .
-N-nu , doar ca ..
Nu mai continua , privind in jos .
Sus In jos
Claudia

Claudia


Mesaje : 82
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 1:56 pm

Am privit usor din curiozitate prin jurul meu , observand cateva persoane , am tacut revenind la cartea mea .
Sus In jos
Drraco

Drraco


Mesaje : 25
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeDum Ian 10, 2010 8:39 pm

-Doar ca ce?spun eu ridicand o spranceana privindu-l uimit.
Sus In jos
Ren

Ren


Mesaje : 143
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeDum Ian 10, 2010 8:41 pm

Nu respira deloc regulat si in ochii lui se vedea putin teama .
-Eu .. nu voiam sa va deranjez ... dar nici sa spionez nu aveam de gand .
Sus In jos
Drraco

Drraco


Mesaje : 25
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeDum Ian 10, 2010 8:55 pm

-Eh...nu ma deranjezi , spun eu scurt in timp ce il privesc.
Sus In jos
Ren

Ren


Mesaje : 143
Data de înscriere : 08/01/2010

Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitimeDum Ian 10, 2010 8:57 pm

Facu un pas in fata , apropiindu'se mai mult de el . Se lasa jos pe iarba , lasandu'si corpul pe spate . Il privea cu coada ochiului , simtindu'se putin mai bine . Nu stia de ce dar avea impresia ca tipul o sa reactioneze altfel .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Rose for corpse Empty
MesajSubiect: Re: Rose for corpse   Rose for corpse Icon_minitime

Sus In jos
 
Rose for corpse
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Corpse Room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Old Vampire Stories :: Conacul Sangreal :: Gradina-
Mergi direct la: